Teknoloji

Alan Wake 2 için ilk oynanış videosu yayınlandı: Gergin bir atmosfer bizi bekliyor

 
Epic Games tarafından yayınlanan ve Remedy Entertainment tarafından geliştirilen gerilim türündeki aksiyon nişancı oyunu Alan Wake II’nin ilk oynanış görüntüleri yayınlandı. 3 dakikalık bir video üzerinden bizlere sunulan oynanış videosunda FBI ajanı Saga Anderson’ı karanlık bir ormanda yürürken, çevreyi analiz ederken ve daha fazlasını görüyoruz.
 
Alan Wake II için ilk oynanış görüntüleri
 
 
 
Bir süredir geliştirilen ve beklenen devam oyunu Alan Wake II için uzun süredir beklenen oynanış görseli. Bu zamana kadar kısa içeriklerle tanıtılan oyun, nihayet ilk oyun için yayınlandı. Bu sahneler ile oyunun nasıl bir yapılanmaya sahip olduğunu ve gergin atmosferinin nasıl olduğunu görebiliyoruz.
 
Beklenen devam oyunu Alan Wake II, 17 Ekim’de PlayStation 5, Xbox Series ve Epic Games Store üzerinden PC için çıkış yapacak. Oyunda iki farklı karakteri kontrol ediyor ve bu bağlamda geçiş iki farklı gerçekliğin ortasında yapılıyor. Yeni oyunla bir şekilde bağlantılı olan bu karakterlerin merak uyandıran hikayelerini denemek için sabırsızlanıyoruz.
 
Oyun şu anda ön sipariş için de mevcut. Epic Games mağazasında 599 TL, Playstation mağazasında 899,00 TL, eğer Xbox Mağazasındaysa 925 TL.
 
İşte ilk oynanış görüntüleri
 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ankara evden eve nakliyat
Başa dön tuşu