Haber

Ankara’da toplantı trafiği: Bazı yollar kapatılacak

Ankara Emniyet Müdürlüğü’nden yapılan açıklamada, saat 13.00’te Pursaklar Hicret Camii yanında, Hüseyingazi Meydanı’nda 15.30’da ve Sincan Atatürk Caddesi’nde 17.00’de yapılacak program nedeniyle bazı yolların araç trafiğine kapatılacağı bildirildi. .

Açıklamada, Atatürk, Onur ve Lale caddelerinin Ankara Caddesi ile Yavuz Sokak arasındaki bölümü, Vatan Caddesi’nin Atatürk Caddesi ile Ankara Caddesi’nin ortasındaki bölümü, Polatlı 1 Sokak-Bosna Caddesi ile Ankara Caddesi’nin kesiştiği noktanın an itibariyle belirlendiği belirtildi. 10 Mayıs saat 21.00’de Sincan’da. – Oğuz Yılmaz Sokak kavşağının orta kısmındaki kısım, Meltem, Holly, Melek ve Öncü caddelerinin tamamı ve bunlara bağlı tüm cadde ve sokakların araç giriş çıkışlarına kapatılacağı belirtildi.

Açıklamada, 08.08.2020 tarihinden itibaren Yavuz Bulvarı, Gülyaz Caddesi, Devrez, Karanfil, Saraç, Kadıoğlu, Oğuzhan, Aşık Veysel ve Köse caddeleri ile bunlara bağlı cadde ve sokakların tamamına araç girişine izin verilmeyeceği açıklandı. :00 bugün Pursaklar, Altındağ ve Mamak’ta bugün. Hüseyin Gazi Meydanı’ndan Bostancık ve Karapürçek caddelerine bağlanan yan varyantlar ve bu caddelerden saat 11:00’den itibaren Hüseyin Gazi Meydanı’na bağlanan yan varyantların tamamı, Orhan Kemal Caddesi’nin Hüseyin Gazi Göbek ile 1858 Sokak arasındaki bölümü, Özalp Caddesi’nin Hüseyin Gazi Meydanı Gazi Göbek ile 1673 Caddesi’nin ortasındaki kısım, Avşar Caddesi’nin tamamı, 1624. Cadde’nin ortasındaki kısım Özalp Caddesi ile 1648. Cadde ve bu mekanlara bağlı cadde ve sokakların tamamı olduğu kaydedildi. araç trafiğine kapatılacaktır.

Açıklamada, vatandaşların mağdur olmaması için öncelikle toplu taşıma araçlarını kullanmaları tavsiye edildi. (HABER MERKEZİ)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu