Haber

Atlı Okçuluk Türkiye Şampiyonası’na Kayseri Büyükşehir Belediyesi ev sahipliği yapacak

Kayseri Büyükşehir Belediyesi, 12 ilden 75 sporcunun katılacağı Türkiye Atlı Okçuluk Şampiyonası ve Çocuk Şenliği’nin final maçlarına ev sahipliği yapmaya hazırlanıyor.

Büyükşehir Belediyesi ev sahipliğinde Türk Geleneksel Atçılığı Spor Branşlar Federasyonu iş birliğiyle Atlı Okçuluk Türkiye Şampiyonası Final Müsabakaları, 16-17 Eylül tarihlerinde Geleneksel Sporlar Binicilik ve Okçuluk Tesisleri’nde gerçekleştirilecek. 2023 Atlı Okçuluk Türkiye Şampiyonası Final Maçları, 16-17 Eylül tarihlerinde Büyükşehir Belediyesi Klasik Sporlar Binicilik ve Okçuluk Tesisi’nde 09.00-18.00 saatleri arasında gerçekleştirilecek. Atlı Okçuluk Türkiye Şampiyonası Final Müsabakaları tabla baraj yarışması ve kabak baraj yarışmasıyla tamamlanacak. 12 ilden 75 sporcu 5 kategoride oklarını hedefe ulaştırmak için yarışacak. Milli takım sporcularının antrenman için tercih ettiği Klasik Sporlar Binicilik ve Okçuluk Tesisleri’nde gerçekleştirilecek Atlı Okçuluk Türkiye Şampiyonası Final Müsabakaları’ndaki heyecanlı yarışları ve ev sahipliği yapılan dev organizasyonları Kayserililer yakından takip edebilecek. Büyükşehir Belediyesi tarafından ulusal ve uluslararası düzeyde. Öte yandan Büyükşehir Belediyesi, Spor A.Ş. tarafından kültürünü koruyan ve ata sporunu yaşatan kadim kent Kayseri’de 2023 Atlı Okçuluk Türkiye Şampiyonası’nı düzenledi. Çocuk Şenliği ile birleşecek. Ayrıca Büyükşehir Belediyesi Geleneksel Sporlar Binicilik ve Okçuluk Tesisi’nde 17 Eylül Pazar günü saat 14.30’da Çocuk Şenliği düzenlenecek. Bu iki etkinlikle Kayserililer spor dolu bir gün yaşayacak.

Şampiyona ve çocuk şenliği için Büyükşehir Belediyesi, Cumhuriyet Meydanı’ndan Valilik önünden saat 14.00’te hareket edecek ücretsiz servis hizmeti verecek. – KAYSERİ

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ankara evden eve nakliyat
Başa dön tuşu