Teknoloji

Catan: Konsol Sürümü Artık Switch’te de Mevcut

 
Catan: Console Edition artık Nintendo Switch’te mevcut Tanınmış çok oyunculu masa oyunu ilk olarak 1995 yılında piyasaya sürüldü ve o zamandan beri 32 milyondan fazla sattı. Oyunda oyuncular Catan adlı bir adadaki yerleşimciler rolünü üstleniyor ve bölgede haklarını savunmak için yerleşim yerleri, şehirler, yollar ve ordular inşa etmeye çalışıyorlar.
 
Çevrimiçi odaklı masa oyunu deneyimi
 
 
Yıllar içinde Catan serisinin birçok uyarlaması yayınlandı ve en sonuncusu Catan: Console Edition’dır. Bu sürüm Şubat ayında PS5, PS4, Xbox Series X/S ve Xbox One konsollarına geldi.
Console Edition’ın Switch portunun standart versiyonu 19,99$ fiyat etiketiyle geliyor. Ayrıca iki özel sürüm sürümü de mevcuttur: Deluxe Sürümün fiyatı 24,99 ABD dolarıdır. Bu sürüm, temel oyuna ek olarak daha önce gerçek hayattaki Catan Dünyası, Avrupa ve Amerika şampiyonalarında kullanılan beş ekstra ‘Şampiyonluk’ panosunu içeriyor.
 
Super Deluxe Edition’ın fiyatı 29,99$’dır. Bu sürümde temel oyun, beş Şampiyona tahtası ve oyunun ilk genişletmesi The Helpers yer alıyor.
 
Fragmanı değiştir
 
 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu