Haber

Manavgat Belediyesi Plaj Voleybolu Halk Turnuvası Başladı

Manavgat Belediyesi tarafından bu yıl 7’ncisi düzenlenen ve kent halkının yoğun katılımıyla düzenlenen Plaj Voleybolu Halk Turnuvası, Yukarı Pazarcı Mahallesi’ndeki Zeynel Şenol Köprüsü dere kıyısında büyük coşkuyla başladı.

Manavgat Belediyesi ve kent halkı tarafından bu yıl 7’ncisi düzenlenen Plaj Voleybolu Halk Turnuvasına Manavgat Belediye Başkanı Şükrü Sözen, CHP Manavgat İlçe Başkanı Oykun Başar, CHP Antalya Milletvekili Aliye Coşar, oda başkanları, STK temsilcileri ve yüzlerce kişi katıldı. yoğun katılım gösterdi. vatandaşlar katıldı. 6 gün boyunca 32 takımın şampiyonluk için mücadele edeceği voleybol maçlarında 250 sporcu ter dökecek. 17 Eylül Pazar günü gerçekleşecek şampiyonluk maçının ardından kazanan takıma kupa ve madalyalar takdim edilecek.

2.LİGE ÇIKARILAN KADIN VOLEYBOL TAKIMI TANITILDI

Plaj Voleybolu Halk Turnuvası’nın ilk gününde bu yıl 2. Lig’de mücadele edecek Manavgat Belediyespor’un kadın voleybolcuları, Manavgat Belediye Başkanı Şükrü Sözen tarafından kamuoyuna tanıtıldı. Manavgat Belediyespor Kadın Voleybol Takımı da şampiyonluk sözü vererek Manavgat’ı en iyi şekilde temsil edeceklerini söyledi. Manavgat Belediye Başkanı Şükrü Sözen, Manavgat halkının sporsever olduğunu ve kendi aralarından çok sayıda sporcu yetiştirdiklerini vurguladı.

GELECEĞİN SPORCULARINI YETİŞTİRİYORUZ

Başkan Şükrü Sözen, “Geçenlerde Plaj Futbolu etkinliğimizi bu alanda gerçekleştirdik. Bugün de aynı heyecanla voleybol maçlarımızı gerçekleştiriyoruz. Bu şehir sporu seviyor çünkü bu şehrin sporcu yetiştiren bir dinamiği var. Çok güzel takımlarımız var. Çok güzel takımlarımız var. Çok güzel takımlarımız var.” Keyifli ve keyifli maçlar bizi bekliyor. Manavgat’ta takımımızı kadın voleybol 2. liginde temsil edecek kardeşlerimle de özellikle gurur duyuyorum. Geçen yıl bizi gururlandıran bir şampiyonluk kazandılar. Bu yıl da takımımızı destekledik. Güçlü isimlere sahip bir takım. Bu sene direkt 1.Lig’e çıkacağımıza inanıyorum. Bu noktada şehir insanımızın desteği çok kıymetli. “Kızlarımıza maçlarına gelerek destek olmamız lazım. Bu vesileyle emeği geçen tüm çalışma arkadaşlarıma teşekkür ediyor, turnuvamıza katılan tüm gruplarımıza başarılar diliyorum” dedi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu