Teknoloji

PowerWash Simulator PS4, PS5 ve Switch Konsollarına Geliyor

 
İlk olarak 19 Mayıs 2021’de Steam üzerinden PC için Erken Erişim olarak çıkan, ardından 14 Temmuz 2022’de Steam ve Microsoft Store üzerinden Xbox Series, Xbox One ve PC’de tam sürüm olarak yayınlanan simülasyon oyunu PowerWash Simulator, artık PlayStation ve Switch konsolları için kullanılabilir. geliyor
 
PowerWash Simulator PS4, PS5 ve Switch’e geliyor
 
 
 
Geliştirici FuturLab geçtiğimiz günlerde yaptığı bir paylaşımda, PowerWash Simulator’ın PlayStation 5, PlayStation 4 ve Switch sürümlerinin 2023’ün başlarında duyurulacağını belirtiyor. PlayStation 5, PlayStation 4 ve Switch sürümlerinin Eylül ayında “yakında” geleceği duyurulmuştu.
 
Geliştirici ekibi şu anda kesin çıkış tarihini açıklayamıyor. Bunun sebebini ise “Oyunun konsollara taşınması süreci devam ediyor. Şu an birkaç nedenden dolayı konsol çıkış tarihlerini paylaşamıyoruz.”
 
Ancak ekip şunları bildirdi: “Erken Erişim’den tam sürüme kadar harika bir yıl geçirdik. Bu, büyük ölçüde topluluğumuzun desteği ve geri bildirimleri sayesinde oldu. Size en iyi oyun deneyimini sunmak istiyoruz ve çalışmaya devam ediyoruz.”
 
PowerWash Simulator şu anda Steam’de 200,00 TL’ye satışta.
 
– Buhar sayfası

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu